Kiemelkedően sikeres évadot zárt a Móricz Zsigmond Színház!

Kirják Róbert, színházunk igazgatója volt a Szieszta című műsor vendége.

A beszélgetés során többek között szó esett a Móricz Zsigmond Színház elmúlt évadának sikereiről, a Madách Színházzal való együttműködésről, valamint a Rózsakert Szabadtéri Színpad nyári programjairól.



Forrás: Nyíregyházi Televízió


Kapcsolódó hírek
A weboldalon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény javítására.
Az adatvédelemi szabályzatunkat itt találja.