Kirják Róbert, színházunk igazgatója volt a Szieszta című műsor vendége.
A beszélgetés során többek között szó esett a Móricz Zsigmond Színház elmúlt évadának sikereiről, a Madách Színházzal való együttműködésről, valamint a Rózsakert Szabadtéri Színpad nyári programjairól.
Forrás: Nyíregyházi Televízió